Centrum Kształcenia Ustawicznego

w Solcu nad Wisłą

SZKOŁA DARMOWA

Coat_of_arms_of_Poland-official

Florysta

Florysta OGR.01

Chcesz zdobyć nowy zawód, podjąć dalsze kształcenie lub doskonalenie zawodowe w trakcie pracy zawodowej, a może uzupełnić wiedzę w danym zawodzie. Każda przesłanka jest dobrym motywem do podjęcia nauki.

Zapraszamy Cię na kwalifikację kurs zawodowy OGR.01 Wykonywanie kompozycji florystycznych. Obiecujemy, że już zawsze będzie towarzyszyła Ci profesjonalna wiedza, a na każde święta i inne domowe okazje będziesz wykonywał/a profesjonalne kompozycje.

Florysta w sposób kreatywny zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju kompozycji z roślin ciętych oraz doniczkowych, stosując środki techniczne oraz pomocnicze. W obszarze jego działań zawodowych leży również dekoracja wnętrz, tarasów i balkonów.

Aby zdobyć zawód florysty trzeba zdać egzamin z kwalifikacji OGR.01 oraz posiadać wykształcenie średnie – pomożemy Ci je uzupełnić, jeśli potrzebujesz – mamy w swojej ofercie również liceum ogólnokształcące – zaufaj nam, da się to połączyć. Dysponujemy pracownią, a egzamin zewnętrzny potwierdzający kwalifikacje w zawodzie odbywa się na terenie naszego Centrum – zapraszamy.

Skip to content