Wizyta studyjna w Wyższej Szkole Biznesu im. Bpa Jana Chrapka w Radomiu

W środę 9 listopada uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą (głównie mieszkańcy Internatu) pojechali do Radomia, by wziąć udział w wizycie studyjnej w WSB im. Bpa Jana Chrapka. Było to możliwe dzięki projektowi „Aktywność fundamentem mojej przyszłości”- oddolne inicjatywy edukacyjne CKU w Solcu nad Wisłą współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego a realizowanemu w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Solcu nad Wisłą.
Uczniowie wraz z opiekunami p. Haliną Szewczyk, Alicją Banią i Agatą Pałką-Plewniak zostali bardzo serdecznie przyjęci przez p. Dagmarę Makuch kierownika Działu Reklamy i Promocji Uczelni oraz dr Joannę Felczak Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Administracji. Panie poświęciły naszym uczniom około 2. godzin. Podczas tej wizyty uczniowie dowiedzieli się na czym polega studiowanie i jak ważny jest właściwy wybór ścieżki zawodowej, by móc zaspokoić potrzebę samorealizacji. Zwiedzili pomieszczenia Uczelni, w tym aulę główną i bibliotekę. Małgosia Myśliwiec i Monika Bąk na wyraźną zachętę pani Dziekan, stanęły za katedrą i wygłosiły nawet krótkie przemówienie.
Uwieńczeniem wizyty było zaproszenie na ciasteczka, sok, kawę i herbatę, z którego wszyscy chętnie skorzystali. Wizyta była bardzo udana. Po wyjściu z Uczelni uczniowie wraz z opiekunami pojechali do Galerii Słonecznej, gdzie w restauracji Pizza Hut zjedli smaczną pizzę i słodki deser. Do Solca wrócili o 16.00. Wszyscy są pod wrażeniem tej wspaniałej wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.