SZANOWNI SŁUCHACZE

Informuję Was, że nasza szkoła została wylosowana przez Kuratorium Oświaty do ewaluacji całościowej. Badania w szkole rozpoczną się 9 marca 2013 r. Bardzo proszę o liczne przybycie
i godne reprezentowanie naszej szkoły.
Dyrektor Anita Madej

 

„Pierwsza pomoc przedmedyczna dla nauczycieli kształcenia zawodowego”

Od 16 lutego nauczyciele CKU rozpoczęli realizację kursu „Pierwsza pomoc przedmedyczna dla nauczycieli kształcenia zawodowego”. Zajęcia prowadzi mgr Tadeusz Pękała. Kurs jest integralną częścią projektu POKL Nauczyciel kształcenia zawodowego województwa mazowieckiego gotowy na zmiany- prowadzony przez Studium Doskonalenia Kadr w Radomiu.

 

DZIEŃ POMIARU CIŚNIENIA

17 lutego w CKU w Solcu nad Wisłą słuchacze kierunku opiekun medyczny przeprowadzili dla słuchaczy innych kierunków badanie ciśnienia. Celem akcji było zwrócenie uwagi na to, by kontrolować swoje zdrowie i prowadzić świadomy, zdrowy tryb życia. Jest to ważne, bo dzięki profilaktyce można uchronić się od wielu schorzeń. A więc od dziś zwracamy uwagę na dietę, wypowiadamy walkę nałogom. Powiedzmy stop papierosom i ograniczmy spożywanie alkoholu do minimum. Zamieńmy czas spędzony przed telewizorem na długi spacer. Walczmy ze stresem, znajdźmy sobie jakieś odprężające zajęcie, które pozwoli nam choć na chwilę zapomnieć o narastających problemach życia codziennego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.