Centrum Kształcenia Ustawicznego

w Solcu nad Wisłą

Coat_of_arms_of_Poland-official

Kursy

Zjazd 7-8 czerwca 2014 r.

 

GAWORZYNA

Kucharz 2

Sobota

7.06.14

Niedziela

8.06.14

1.

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

2.

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

3.

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

4.

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

5.

Grażyna

Pękała

Małgorzata

Jabłonska

6.

Grażyna

Pękała

Małgorzata

Jabłonska

7.

Grażyna

Pękała

Małgorzata

Jabłonska

8.

Grażyna

Pękała

Małgorzata

Jabłonska

9.

 

 

GAWORZYNA

Rolnik

Sobota

7.06.14

Niedziela

8.06.14

Krystyna

Kwestarz

Małgorzata

Jabłonska

Krystyna

Kwestarz

Małgorzata

Jabłonska

Krystyna

Kwestarz

Małgorzata

Jabłonska

Krystyna

Kwestarz

Małgorzata

Jabłonska

Krystyna

Kwestarz

 

Krystyna

Kwestarz

 

Krystyna

Kwestarz

 
  
  

PIŁATKA

Rolnik

Sobota

7.06.14

Niedziela

8.06.14

Józef

Pomorski

Krystyna

Kwestarz

Józef

Pomorski

Krystyna

Kwestarz

Józef

Pomorski

Krystyna

Kwestarz

Józef

Pomorski

Krystyna

Kwestarz

Józef

Pomorski

Krystyna

Kwestarz

Józef

Pomorski

Krystyna

Kwestarz

Józef

Pomorski

Krystyna

Kwestarz

  
  

JAWOR SOL

Rolnik

Sobota

7.06.14

Niedziela

8.06.14

Małgorzata

Jabłonska

Stanisław

Krawczyk

Małgorzata

Jabłonska

Stanisław

Krawczyk

Małgorzata

Jabłonska

Stanisław

Krawczyk

Małgorzata

Jabłonska

Stanisław

Krawczyk

Stanisław

Krawczyk

Stanisław

Krawczyk

Stanisław

Krawczyk

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

  

JAWOR SOL

Rachunkowość

Sobota

7.06.14

Niedziela

8.06.14

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

 
  
  

DŁUGOWOLA

Rolnik

Sobota

7.06.14

Niedziela

8.06.14

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

Adam

Schreiber

Marek Kasiński

  

DŁUGOWOLA

Rachunkowość

Sobota

7.06.14

Niedziela

8.06.14

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

 
  
  

Zjazd 14-15 czerwca 2014 r.

GAWORZYNA

Kucharz 1

Sobota

14.06.14

Niedziela

15.06.14

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

Grażyna

Pękała

GAWORZYNA

Rolnik

Sobota

14.06.14

Niedziela

15.06.14

Krystyna

Kwestarz

Stanisław

Krawczyk

Krystyna

Kwestarz

Stanisław

Krawczyk

Krystyna

Kwestarz

Stanisław

Krawczyk

Krystyna

Kwestarz

Stanisław

Krawczyk

Krystyna

Kwestarz

Stanisław

Krawczyk

Krystyna

Kwestarz

Stanisław

Krawczyk

Krystyna

Kwestarz

Stanisław

Krawczyk

 

Stanisław

Krawczyk

PIŁATKA

Rolnik

Sobota

14.06.14

Niedziela

15.06.14

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

Józef

Pomorski

  

JAWOR SOL

Rolnik

Sobota

14.06.14

Niedziela

15.06.14

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

Adam

Schreiber

  

JAWOR SOL

Rachunkowość

Sobota

14.06.14

Niedziela

15.06.14

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

Marzena

Pryciak

 
  

DŁUGOWOLA

Rolnik

Sobota

14.06.14

Niedziela

15.06.14

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

Stanisław

Krawczyk

Marek Kasiński

  

DŁUGOWOLA

Rachunkowość

Sobota

14.06.14

Niedziela

15.06.14

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

Halina

Szewczyk

 
  

Terminy kolejnych zjazdów bez KUCHARZY

  1. 8-9 marca 2014

  2. 15-16 marca 2014

  3. 5-6 kwietnia 2014

  4. 26-27 kwietnia 2014

  5. 10-11 maja 2014

  6. 17-18 maja 2014

  7. 7-8 czerwca 2014

  8. 15-16 czerwca 2014.

Zajęcia rozpoczynają się od 14.

Kucharz1:                                                           Kucharz2:

3) 1-2 marca                                                  3)8-9 marca

4)15-16 marca                                               4)22-23 marca

5)29-30 marca                                               5)5-6 kwietnia

6)12-13 kwietnia                                            6)26-27 kwietnia

7)4 maj                                                          7)10-11 maja

8)17-18 maja                                                 8)24-25 maja

9)31 maja-1 czerwca                                     9)7-8 czerwca

10)14-15 czerwca                                         10)21-22 czerwca

11) 29 czerwca

 

Skip to content